Wioska Beztroska 2017

Czym jest wioska beztroska?

Wioska beztroska to cała tak naprawdę fuzja różnych idei artystyczno-medytacyjnych, jogowo-kulturalnych, które tworzy MAYE – Music Art Yoga Eco – dość młode stowarzyszenie młodych ludzi, którzy łączą w sobie te cztery idee: Music Art Yoga Eco.

Wszystko to mamy na tej wiosce beztroskiej. Mnóstwo medytacji, muzyki, wiedza z różnych dziedzin, artystyczne workshopy, medytacja, miejsce gdzie można się wyluzować – joga nidra.

Tak naprawdę jesteśmy miejscem otwartym, otwartym na wszystkich. Ludzie przychodzą, dają coś od siebie – wspólne śpiewanie, entuzjazm.

Skąd pomysł na taką koncepcję?

W zasadzie to jest coś, co robimy już od dłuższego czasu. Medytujemy, robimy jogę, eko inicjatywy. Pomyśleliśmy, że to będzie taki ciekawy akcent na Woodstoku, dać trochę kultury połączonej z medytacją i jednocześnie z jakimiś fajnymi ideami, które Woodstockowicze mogą wziąć ze sobą do domu. Myślimy, że to jest fajna inspiracja, nie tylko na fajnie spędzony czas na Woodstocku ale też na całe codzienne życie.


Tagi:, ,

Używamy plików cookie na naszej stronie

Potwierdź, jeśli akceptujesz nasze pliki cookie. Możesz także odrzucić śledzenie, aby móc nadal odwiedzać naszą witrynę bez żadnych wysyłanych danych.